ruenuk

 

Адвокат Харків Сурін Семен Валерійович. Юридичні послуги в Харкові. Хороший і недорогий адвокат в Харкові.

адвокат в Харькове Сурин С.В

На сьогоднішній день у кожної людини виникає багато, правових питань в різних правових областях, в яких Ви не можете впоратися, і для їх вирішення у Вас не вистачає власного досвіду. В цьому випадку Вам необхідно в складній правовій ситуації звернутися до професійного адвоката для захисту Ваших законних інтересів та відновлення порушених прав.

Адвокат Харків Сурін Семен Валерійович, який має багату правозастосовчу практику, пропоную клієнтові кваліфіковані юридичні послуги в Харкові.

Моя юридична практика налічує більше десяти років успішної роботи. Як юрист, я успішно провів більше двохсот юридично складних справ в сфері цивільних, сімейних, земельних, господарських справ. 

До отримання статусу адвоката, я працював за юридичною спеціальністю в багатьох провідних компаніях. Свій досвід і знання дозволяє мені приймати практичні і ефективні рішення.

Моя адвокатська діяльність проводитися в місті Харкові, в області і інших містах України. Вартість надання правової допомоги залежить від складності та можливої ​​тривалості справи, обсягу майбутньої роботи.

За роки практики я заслужив велику довіру клієнтів і отримав позитивні відгуки, як хороший і недорогий адвокат в Харкові.

Принципи моєї роботи полягає в порядності, відповідальності, індивідуальному підходу до кожної справи.

Звернувшись до мене, Ви отримаєте найефективнішу допомогу. Я вирішу будь-які завдання і проконсультують по будь-яких питань. 

З повагою Сурін Семен Валерійович

Контакти адвокат Харків Суріна Семена Валерійович:

Тел. 0632776787, 0958037501, Адреса E-mail для зв'язку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., адреса: 61003, м Харків, провулок Подільський, 12.

Телефонуйте і оперативно отримуйте юридичну допомогу по:

Представництва інтересів в суді, безкоштовні юридичні консультації, допомогу в сімейних спорах, захист в кримінальних справах, допомога при ДТП, рішення кредитних питань, відшкодування збитків та інше.

Адвокат - юрист, що надає професійну правову допомогу учасникам правовідносини. Його участь є обов'язковою при захисту особи від кримінальної звинувачення, а також в інших випадках, визначених законодавством відповідної держави.

 

"