ruenuk

адвокатский запрос

Адвокатський запит в Харкові

Адвокату законодавством України надано спеціальне право для отримання інформації, а саме Адвокатский запит.

Адвокатський запит регулюється статтею 24 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".

Всі органи державної влади, інші органи, юридичні особи та фізичні особи, які отримали адвокатський запит, зобов'язані в строк не пізніше п'яти робочих днів надати необхідну інформацію та копії документів необхідних адвокату.

Такі запити являють собою хороший метод для отримання потрібної інформації, яку не можуть самостійно отримати клієнти, у зв'язку з незаконними відмовами перерахованих вище осіб, а також несе психологічний вплив і є ефективним засобом при захисті в будь-якій галузі права.

Якщо Вам не дають необхідну інформацію, яка потрібна для вирішення Ваших проблем, мною, Адвокатом Суринам Семеном Валерійовичем після підписання договору в письмовій мулі електронній формі, складу необхідний адвокатський запит.

Згідно ст. 27 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", До договору про надання правової допомоги застосовуються Загальні вимоги договірного права.

Стаття 207 Цивільного кодексу України говорить, що угода вважається вчиненою у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах (в тому числі електронних), в листах, телеграмах, якими обмінялися сторони. Заповнення форми з викладенням в електронному листі суть питання вважається підтверджує угоду всіх вимог договору з адвокатом.

Після відправки електронного листа і заповнення форми, Вам буде дана відповідь про складання запиту і надані реквізити для оплати.

Замовити адвокатський запит в Харкові

[powr-order-form id="d76b810d_1587501463742"]

"